Majstrovstvo regiónu - IV. liga

KoloDátumDomáciHostia  
1. so 6.8.2022 FK Slávia Staškov MFK Zvolen 4:0 (2:0)

Góly: 31. Roman, 32. Brezina, 48. Gavlák, 81. Halvoník

ŽK: Greško (ZV)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Sylvester, Molnár, Konder, Bobok, Kalmár, Greško, Telúch, Nosko, Snitka (C), Starší

Striedali: Solivajs, Zholdasbay, Blahutiak, Muráň, Sudimak

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

2. so 13.8.2022 MFK Zvolen OŠK Bešeňová 2:2 (1:2)

Góly: 23. Telúch, 76. Nosko - 17. Hutník, 45. Janiga

ŽK: Tóth, Kalmár - Kompiš, Hutník

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Sylvester, Tóth, Konder, Kalmár, Greško, Telúch, Nosko, Snitka (C), Starší, Solivajs

Striedali: Molnár, Blahutiak

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

3. ne 21.8.2022 TJ Tatran Krásno nad Kysucou MFK Zvolen 0:0 (0:0)

Góly: -

ŽK: Podmanický, Tvrdý, Koleno (Krásno) - Kalmár, Greško, Nosko (Zvolen)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Molnár, Tóth J., Kalmár, Greško, Bobok, Telúch, Nosko, Snitka (C), Starší, Solivajs

Striedali: Konder, Sudimak J., Muráň

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

4. so 27.8.2022 MFK Zvolen ŠKM Liptovský Hrádok 4:1 (2:0)

Góly: 1. Bobok, 9. a 70. Starší, 60. Muráň - 47. Hanula

ŽK: Hanula, Karkić (všetci Liptovský Hrádok)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Vaník - Molnár, Kalmár, Konder, Bobok, Telúch, Nosko, Snitka (C), Solivajs, Muráň, Starší

Striedali: Sylvester, Sudimak, Zholdasbay

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

5. pi 2.9.2022 FK Šalková MFK Zvolen 0:4 (0:3)

Góly: 4. Greško, 11. a 18. Starší, 90. Solivajs

ŽK: Dobrík Pe., Mikulec (Šalková) - Tóth J., Tóth V., Greško, Telúch

ČK: Mesík (Šalková)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Tóth V., Molnár, Tóth J., Kalmár, Greško, Telúch, Nosko, Snitka (C), Muráň, Starší

Striedali: Sylvester, Konder, Bobok, Sudimak, Solivajs

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

6. so 10.9.2022 MFK Zvolen ŠK Prameň Kováčová 1:0 (1:0)

Gól: 20. Greško

ŽK: Tóth J., Greško (Zvolen) - Slovák, Paulovčík, Macko (Kováčová)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Tóth V. - Molnár - Tóth J. - Konder - Greško - Telúch - Nosko - Snitka (C) - Muráň - Starší

Striedali: Kalmár, Bobok, Blahutiak, Sudimak

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

7. so 17.9.2022 OŠK Baník Stráňavy MFK Zvolen 2:0 (1:0)

Góly: 39. a 74. Ďuratný (pen.)

ŽK: Bukovčan, Bugala R., Zajac, Janči (Stráňavy) - Tatár, Tóth V., Nosko, Greško, Tóth D. (Zvolen)

Káder Trenčína:

Základná zostava: Tatár - Tóth V., Molnár, Tóth J., Kalmár, Bobok, Telúch, Nosko (C), Snitka, Muráň, Starší

Striedali: Greško, Konder, Blahutiak, Sudimak, Solivajs

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

8. so 24.9.2022 MFK Zvolen MFK Žarnovica 5:1 (4:0)

Góly: 8. a 14. Starší, 21. (pen.) a 41. (pen.) Snitka, 69. Telúch - 65. Černák

ŽK: Tóth V.

Káder Trenčína:

Základná zostava: Vaník - Sylvester, Tóth V., Tóth J., Kalmár, Bobok, Telúch, Nosko (C), Snitka, Solivajs, Starší

Striedali: Muráň, Konder, Zholdasbay, Blahutiak, Sudimak

Tréner: Dušan Tóth

Asistent trénera: Ján Kováč

Vedúci/tímový manažér: Ján Nechala

9. ne 2.10.2022 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica MFK Zvolen 15:00  
10. so 8.10.2022 FK Čadca MFK Zvolen 14:30  
11. so 15.10.2022 MFK Zvolen MŠK Kysucké Nové Mesto 14:30  
12. ne 23.10.2022 ŠK Javorník Makov MFK Zvolen 14:00  
13. so 29.10.2022 MFK Zvolen ŠK Badín 14:00  
14. ne 26.3.2023 MFK Zvolen FK Slávia Staškov 15:00  
15. ne 2.4.2023 OŠK Bešeňová MFK Zvolen 15:30  
16. ne 9.4.2023 MFK Zvolen TJ Tatran Krásno nad Kysucou 15:30  
17. ne 16.4.2023 ŠKM Liptovský Hrádok MFK Zvolen 16:00  
18. ne 23.4.2023 MFK Zvolen FK Šalková 16:00  
19. ne 30.4.2023 ŠK Prameň Kováčová MFK Zvolen 16:00  
20. ne 7.5.2023 MFK Zvolen OŠK Baník Stráňavy 16:30  
21. ne 14.5.2023 MFK Žarnovica MFK Zvolen 16:30  
22. ne 21.5.2023 MFK Zvolen TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 17:00  
23. ne 28.5.2023 MFK Zvolen FK Čadca 17:30  
24. ne 4.6.2023 MŠK Kysucké Nové Mesto MFK Zvolen 17:30  
25. ne 11.6.2023 MFK Zvolen ŠK Javorník Makov 17:30  
26. ne 18.6.2023 ŠK Badín MFK Zvolen 18:00