Striedali: Psotka, Totáč, Staššák, Dolinský

Základná zostava: Ivančo - Kaplár, Krumlovský (C), Pagáč, Čižmár, Žarnovský, Štec, Kačmarik, Hudák, Billý, Jedinák

Striedali: Hudák, Šoltýs, Maťaš, Pekár, Polomský

Góly: 33. Terebesy, 50. Blihár - 16. Hudák, 20. Krumlovský, 71. Šoltýs

ŽK: Solárik, Frank (Zvolen) - Hudák, Maťaš (Bardejov)

Diváci: 50

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Do zápasu sme vstúpili aktívne a s bojovnosťou, avšak paradoxne sme inkasovali dva lacné góly po ľahkovážnom bránení po zakončení súpera a následnej odrazenej lopte, kedy padli dva identické góly. Chalanov toto nabudilo a ešte do prestávky sme stihli skorigovať skóre na 1:2, kedy po štandardnej situácii v 33. minúte skóroval Tomáš Terebesy. Po prestávke sme na ihrisko vybehli s čerstvými silami a obrazom hry bola aktívna hra v strede ihriska, kedy po diagonálnej prihrávke Dolinského vyrovnal krížnou strelou Blihár. Opäť sa však prejavila nezohratosť defenzívy a inkasovali sme tretí gól, na čo sme už nedokázali odpovedať a prehrali sme 2:3. Súper bol počas celého zápasu jednoznačne herne lepší, avšak ku cti mu určite nepridá vulgárne a hrubé správanie sa jeho hráčov voči rodičom chlapcov nášho mužstva. Skutočne stojí na zamyslenie sa, či futbal v Bardejove smeruje pri výchove hráčov najmä ako ľudí pre život tým správnym smerom.