Základná zostava: Čička - Puškar, Chobot, Lábaj, Masiarik (C), Mičienka, Nedeljak, Tvrdý, Štaffen, Žilinčár, Bubla

Základná zostava: Kocka (C) - Terebesy, Šimko, Bednár, Králik, Vondrák, Frank S., Kucharka, Dolinský, Blihár, Ruman

Asistent trénera: Maroš Hraško

Góly: 26. Lábaj, 28. Masiarik - 6. Frank S., 30. a 67. Blihár, 52. Kucharka

Diváci: 20

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Peter Kocka): Mužstvo U 17 počas týždňa trápili viaceré zranenia ako aj ochorenia a preto sme na zápas do Bytče vycestovali s viacerými hráčmi z kategórie U15. To sa však, na prekvapenie, na priebehu zápasu vôbec neprejavilo a práve naopak, proti súperovi sme začali aktívne, keď už v 5. minúte sme vyhrávali po krížnej strele Samuela Franka (0:1). Na súpera sme takticky vyčkávali v obrannom bloku a opakovane sme vyrážali do protiútokov, kde sme v ďalších minútach nepremenili viaceré vyložené šance. Toto súper dokonale využil a otočil priebeh zápasu na 2:1 po opätovných individuálnych chybách v našej obrane. Do prestávky sa nám ešte podarilo vyrovnať na 2:2, čo nám dodalo sebavedomie a druhý polčas bol už v našej réžii a aj vplyvom lepšej organizácie v defenzívnej línii sme nakoniec vybojovali cenné víťazstvo 2:4. Gratulujem všetkým chalanom a chalanom z kategórie U 15 patrí veľká vďaka za bojovný výkon.