Základná zostava: Kyseľ - Gonda, Schvarc, Šulek, Strhársky (C), Tóth, Bohuš, Svíba, Barnišin, Škorňa, Oravec

Striedali: Mališ, Latiak, Ježík, Ramgopal

Základná zostava: Zrebný - Maňo, Pavlus, Šutara, Hláčik, Václavek (C), Čaniga, Žatko, Vrábel, Adamík, Solovic

Striedali: Lábaj, Vojtaššák, Hrobárik, Pobijak, Minárik

Tréner: Daniel Mrázik

Asistent trénera: Mário Ferjanec

Góly: 2. Vrábel, 15. a 21. Solovic, 28. a 69. Adamík, 36., 49. a 55. Pobijak, 49. a 63. Hrobárik, 61. a 61. Minárik

Diváci: 50

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK (Stanislav Bohuš): Zápas so súper, ktorý bol vo všetkých herných činnostiach lepším mužstvom. Prvý polčas sme ešte držali krok so Žilinčanmi a prehrávali 0:4. Druhý polčas sme zle začali. Hneď na začiatku druhého polčasu sme dostali 5. gól a prakticky bolo po zápase. Už sa prevažne zápas dohral na našej polovici. Určite najlepší súper v jesennej časti a pre chlapcov aj napriek prehre veľká škola futbalu. Teraz sa súťaž rozdelí na dve skupiny. Prvé štyri mužstvá si zahrajú s mužstvami z východu. Ostatných 8 mužstiev si zahrá o umiestnenie v skupine stred.