Zostava: Husár - Sylvester - Tóth V. - Tóth J. - Bobok - Greško - Telúch - Nosko - Snitka (C) - Sudimak - Laurinc

Striedali: Oboňa, Kazachek, Zholdasbay, Vrana, Poliak

Zostava: Lakota - Michálik - Kluka J. - Sekereš - Chabada - Baran - Ďurica (C) - Solin - Rapčan - Pohorelec- Kluka P.

Striedali: Vilhan, Šťastný, Tužinský, Suja, Piliar

Tréner: Pančík Michal

Góly: 25. Tóth J., 27. Sudimak, 29. a 78. Greško, 41. Nosko, 50. Tóth V.

Diváci: 100

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): V poslednom domácom zápase sme hostili tím z Detvy. V tomto zápase sme boli favoritmi, čo sme potvrdili aj v zápase. Od začiatku sme dominovali a určovali tempo hry. Do vedenia sme sa dostali v 25. minúte po strele J. Tótha. V priebehu 4 minút sme skórovali ešte dvakrát, presadil sa Sudimák a Greško. Prakticky v 30. minúte bolo o zápase rozhodnuté. Na polčasových 4:0 upravil premiérovým gólom Nosko. Do druhého polčasu sme prestriedali hráčov z lavičky. Postupne sme dali príležitosť všetkým zdravým hráčom, ktorí boli k dispozícii. Druhý polčas, tak ako prvý, bol v našej réžii a gólmi V. Tótha a Greška sme stanovili na konečných 6:0. Teší nás fakt, že v jarnej časti sme doma neinkasovali ani jeden gól.