Zostava: Tatár - Sylvester - Tóth V. - Tóth J. - Bobok - Greško - Telúch - Nosko - Snitka (C) - Sudimak - Laurinc

Striedali: Oboňa, Gallo, Skučka, Považanec, Zholdasbay

Zostava: Kalíšek - Jacko - Barák - Necpal (C) - Tesák - Pellegrini - Hudák - Budinský - Urgela - Kminiak - Drexler

Striedali: Khomechko, Jurica, Blaho, Kováč

Tréner: Jacko Patrik

Góly: 55. Tóth V., 56. Tóth J., 73. Greško

Diváci: 270

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): V zápase sa stretli najlepšie mužstvá 4. ligy. Mužstvo z Banskej Štiavnice má v mužstve veľa skúsených hráčov z vyšších súťaží. Odohrali sme zrejme najlepší zápas v prebiehajúcej sezóne. Začiatok zápasu sa mužstvá takticky oťukávali. Hral sa medzišestnástkový futbal, postupom času sme viac preberali hru do vlastných rúk. Hrozili sme po rýchlych prechodoch do ÚZ cez našu ľavú stranu. Škoda, že sme nedotiahli rýchle útoky Sudimáka, V. Tótha, Greška do strelenia gólu už v prvom polčase, ale verili sme, že sa nám to podarí. Súper hrozil len strelami zo stredných vzdialeností, ktoré boli nepresné. Hru hostí režíroval skúsený Pellegrini, cez ktorého išiel prakticky každý útok hostí. Do šatní sa išlo za stavu 0:0. Druhý polčas sme od začiatku išli za gólom, čo sa nám aj podarilo v 56. minúte. Skóre otvoril Viktor Tóth. Už o 2 minúty sa po centri Viktora Tótha presadil Jakub Tóth - 2:0. V týchto fázach hry sme dominovali a hosťom sme nepripustili žiadny náznak na vrátenie sa do zápasu. V 73. minúte na konečných 3:0 upravil Greško. Zápas sa potom dohrával v našej réžii a zaslúžene sme si pripísali 3 body do tabuľky. Ku kvalite zápasu sa pričinili nielen obe mužstva, ale veľkú zásluhu na kvalite majú aj rozhodcovia, ktorí podali kvalitný výkon. Postava zápasu: celý tím hráčov MFK ZVOLEN