Zostava: Tatár - Bobok - Snitka (C) - Tóth - Greško - Telúch - Tóth - Laurinc - Nosko - Sylvester - Sudimak

Striedali: Považanec, Oboňa, Kazachek, Zholdasbay, Skučka

Zostava: Kaczorek - Erdelyi - Vlkolenský - Horváth - Krišica - Lukács (C) - Vandornyik - Očko - Tóth - Péter - Berec

Tréner: Brna Ivan

Góly: 25. Tóth, 68. Bobok

Diváci: 81

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): Na perfektne pripravenom ihrisku, za ktoré môžeme poďakovať nášmu hospodárovi Marošovi Hraškovi, sa stretli mužstvá, ktoré sa snažia hrať kombinačný futbal. Aj v tomto zápase sme začali tlakom a prakticky po celý polčas sme určovali tempo hry my. Postupom času sme sa dostávali viac do blízkosti hosťujúcej brány. Bolo viacero situácií, ktorým chýbala len presnejšia finálna prihrávka na otvorenie skóre. O prvý gól sa postaral Viktor Tóth po dobre zahratom rohovom kope v 25. minúte (1:0). Škoda, že sa nám nepodarilo streliť ešte jeden gól do polčasu. Šance na to boli. Druhý polčas, tak ako prvý, bol úplne v našej réžii. Dobre sme kombinovali, hlavne v SZ a z dobrých kombinácií pramenili naše šance. Skórovať sa nám podarilo v 68. minúte, na 2:0 upravil Bobok. Hostia pohrozili len po našej jednej chybe, ktorú s prehľadom vyriešil náš brankár Tatár. Zápas sa dohral úplne v našej réžii a pripísali si ďalšie 3 body do tabuľky. Postava zápasu Viktor Tóth.