​Reprezentácia klubu na verejnosti

Reprezentácia klubu na verejnosti

ZVOLENSKÉ ŠPORTOVÉ KORZO

V teplý slnečný podvečer sa v nedeľu 11.6.2017 na zvolenskom námestí skloňovalo slovo šport vo všetkých možných aj nemožných pádoch.

Reč je o druhom tohtoročnom Zvolenskom nedeľnom korze, ktoré bolo celé venované športu a športovým aktivitám.


Organizačne sa okrem mesta Zvolen na tomto podujatí podieľal aj Radoslav Kuric a za mikrofónom hlavnej športovej časti bol Marián Bona, ktorého priaznivci zvolenského hokeja dozaista dobre poznajú ako moderátora zápasov.

V tento podvečer naprieč celým námestím od Fan zóny až po hlavné pódium mali rozložené svoje prezentačné stánky kluby a športové oddiely, ktoré pôsobia v meste Zvolen a tu mohli všetkým záujemcom prezentovať svoju činnosť.

Prezentovali sa tu Streetball (BK Zvolen), Skate škola (Low cost), kurz pre parkuristov (Slovak Freerun family), škola in line (KK Zvolen), HKM Zvolen (nábor a aktivity pre najmenších), 3D lukostreľba (KLŠ Robin), formula na námestí SNP (Matuška Motošport), MVK Zvolen, LIMFU Zvolen a veľa dalších, medzi nimi určite pozornosti divákov a zvedavcov i návštevníkov podujatia zaujal i MFK Zvolen.

Samozrejme, program sa netočil len pozdĺž námestia, gro programu bolo na hlavnom pódiu, kde prebehla veľká debata so štyrmi viac než úspešnými športovcami, ktorí sú ovenčení nejednou medailou a to nielen na našej slovenskej, ale aj na medzinárodnej a svetovej úrovni.

Klub z bohatou históriou reprezentovali najmladší členovia MFK prípravkári, ktorí sa vo viac ako štvorhodinovom maratóne predviedli na trávnatej ploche námestia ukážkami tréningov i herných situácií.

TRÉNING PRÍPRAVKY NA NÁMESTÍ

13.6. 2017 sa prípravky MFK Zvolen kategórií U11, U10 a U8 prezentovali na Zvolenskom námestí od Valašky až po fan zónu, obsadili všetky trávnaté plochy, kde si schuti za značného záujmu okoloidúcich zatrénovali.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK