15. kolo II. ligy: MFK Zvolen 1:2 VSS Košice (0:1)

Góly: 68. Staško - 7. Trebuňák, 57. Jonec (11 m)

Karty: 56. Marić, 62. Staško - 40. Vancák, 79. Čikić, 81. Morgan

MFK ZV:

Jenčo – Tóth, Staško, Kotora, Čertík (C), Labuda, Hlaváč (46. Sukisa), Popović, Čery (85. Safianyk), Marić, Pellet

VSS KE:

Ružinský – Jonec, Vancák (C), Morgan, Kubík, Takáč (90. Bilić), Šinglár, Tóth, Dordević (72. Bavoľár), Grega, Trebuňák (78. Čikić)

Prvou vážnejšou šancou, ktorá hneď skončila gólom, bola v 7. minúte strela Trebuňáka, ktorému k otváraciemu zásahu pomohlo pošmyknutie Jenča. Počas celého prvého polčasu boli Košičania dravejší, priamočiarejší a viackrát sa dostávali do zakončenia. V 23. minúte pohrozil Kubík, ale jeho projektil smeroval tesne vedľa pravej žrde.

Druhé dejstvo bolo vyrovnanejšie. Domácich však pribrzdila odpískaná penalta, ktorú zapríčinil Marić. Jonec sa z bieleho bodu nemýlil, gólmana MFK poslal na opačnú stranu. Iskričku nádeje pre Zvolen vykresal v 62. minúte aktívny Staško, ktorý sa pohral s obranou hostí a obstrelil brankára strelou k ľavej žrdi. Po tomto góle Zvolenčania ožili, ale ani striedajúcemu Sukisovi sa vo viacerých príležitostiach nepodarilo vyrovnať. Zvolen si tak skomplikoval cestu do boja o Fortuna ligu, keď s VSS prehral 1:2.