Archív článkov

V júli 2015 boli zverejnené tieto aktuality:

11.7.Derby víťaza nemaloZvolenská Lokomotíva remizovala v ďalšom z prípravných stretnutí na ihrisku susednej Banskej Bystrice. Zápas s Duklou sa skončil 1:1, gól MFK strelil Aborig.
14.7.Dnes sa predstavíme v MartineĎalší prípravný zápas odohrajú zvolenskí futbalisti dnes v Martine. Zverenci trénera Antona Jánoša si o 17:00 hod. zmerajú sily s domácim MŠK Fomat.
14.7.V tréningu už aj starší žiaciDo letnej prípravy sa už pustili aj starší žiaci, kategórie U15 a U14, ktorí budú aj v novej sezóne o majstrovské body bojovať v 1. lige skupina Stred. Zvolenských mladíkov čaká aj množstvo prípravných zápasov.
15.7.Vo švungu aj mladší dorastDnes si prvé dve tréningové fázy letnej prípravy odkrútili aj mladší dorastenci MFK Lokomotíva Zvolen, kategória U17. Zverenci trénera Ernesta Peterkeko sa na prvom tréningu stretli doobeda, pričom poobede si zahrali modelovaný prípravný zápas so starším dorastom MFK.
18.7.Pestrý futbalový víkendDnes budú v akcii najstaršie tímy. Seniorské "áčko" odohrá prípravný duel v Čadci, kde sa na neutrálnej pôde stretne so Sereďou. Zaháľať nebude ani B tím, ktorý sa predstaví v Kalinove, no a na starší dorast, U19, čaká zaujímavý turnaj, Švehlíkov memoriál v Lovči. Zajtra pre zmenu prvé prípravné stretnutia odohrajú tímy mladších žiakov U13 a U12, ktoré vycestujú do Handlovej. Na čo tešiť sa má aj U14, ktorá bude týždeň štartovať na veľkom medzinárodnom turnaji v Maďarsku.
26.7.Čaká ich súťažný mikrosyklusFutbalisti A mužstva odohrali v sobotu posledný prípravný zápas pred novou sezónou. najbližší víkend budú v rámci DOXXbet ligy už bojovať o majstrovské body. Zverencov trénera Antona Jánoša na domácej pôde preverí Spišská Nová Ves.
28.7.Príprava už vrcholíZvolenčania už finišujú s prípravou na prvý majstrovský zápas novej sezóny 2015/2016, ktorý odohrajú v sobotu na domácej pôde proti Spišskej Novej Vsi. Čo je nové v tábore MFK, aká bola príprava a kto si oblečie dres aj v majstrákoch, nám v zajtrajšom rozhovore prezradí hlavný tréner Anton Jánoš. Mužstvo by malo absolvovať aj predsezónne fotenie.
31.7.Staško už vo ZvoleneDnešný dopoludňajší tréning prvého mužsta MFK absolvoval aj český legionár Jans Staško, ktorý by sa mal stať novou útočnou posilou. Ako je známe, Honzo pod Pustým hradom už dobré služby raz odviedol, pôsobil tu počas jesennej časti predchádzajúceho ročníka DOXXbet ligy.