Základná zostava: Tatár - Sylvester, Molnár, Konder, Bobok, Kalmár, Greško, Telúch, Nosko, Snitka (C), Starší

Striedali: Solivajs, Zholdasbay, Blahutiak, Muráň, Sudimak

Góly: 31. Roman, 32. Brezina, 48. Gavlák, 81. Halvoník

ŽK: Greško (ZV)

Diváci: 250

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Ján Kováč): Výsledok je pre nás krutý, vôbec nezodpovedá priebehu zápasu. Do 30. minúty prvého polčasu sme boli jednoznačne lepšie mužstvo. Snažili sme sa tvoriť hru, diktovať tempo hry. Mali sme aj dve šance, ktoré sme nedotiahli do úspešného konca (Konder, Snitka). Domáci hrozili len po nakopnutých loptách na HÚ a rýchlych protiútokoch. Presne sme vedeli, v čom sú domáci silní, čo sa aj potvrdilo v 32. minúte, keď sme po štandardnej situácii prvýkrát inkasovali. Následne o 2 minúty domáci zvýšili už na 2:0 po sérii našich chýb v defenzíve. Hráčov sme sa v šatni snažili povzbudiť. A chceli sme streliť kontaktný gól. Len už po troch minútach 2. polčasu domácim vyšla individuálna akcia a zvýšili na 3:0. V priebehu zápasu nastúpili 4 odchovanci MFK Zvolen a z toho dvaja hráči (Molnár, Sudimák) môžu hrať ešte za U19. Domáci uzavreli na konečných 4:0 v závere zápasu. Treba pokračovať v systéme hry, ktorý nastavili a po doliečení kľúčových hráčov budeme ešte silnejší.