Zostava: Žabka - Terebesy - Záchenský - Kalamár - Vaščák (C) - Rejdovian - Necpal - Hrčka - Melich - Aleman - Čierny

Striedali: Králik, Zekucia, Pleva, Frank, Ruman

Zostava: Bakoš - Buliak - Kšenzulák - Bolibruch (C) - Muroň - Stopjak - Sťahuliak - Kyška - Bedrich - Labudiak - Nevedel

Tréner: Kopta Ivan

Góly: 19. Melich, 24. a 29. Kalamár - 29. Nevedel, 43. Stopjak (pen.)

Diváci: 30

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu trénerom MFK Zvolen (Beník Peter): Od úvodu sme mali viac z hry, snažili sme sa hrať kombinačne cez krídelne priestory, čím sme súpera zatlačili a vytvorili si gólové príležitosti, ktoré sme premenili a už v 29. minúte sme viedli 3:0 gólom Melicha a Kalamára, ktorý skóroval dvakrát. V 30. minúte po nedorozumení v našej obrane sme inkasovali gól na 3:1. V druhom polčase sme hrali aktívne, ale súperovi sa podarilo skórovať, keď po zahraní rohového kopu náš hráč chytil loptu rukou v pokutovom území a rozhodca odpískal pokutový kop, ktorý hráč Námestova premenil a upravil skóre na 3:2. V ďalšom priebehu zápasu sme si vytvorili tlak, gólové príležitosti, no skórovať sa nám nepodarilo. V závere zápasu sme kopali pokutový kop, no nepremenili sme ho a tak zápas skončil výsledkom 3:2.