Zostava: Tuček - Kurák P. - Melicher - Ondrejkov (C) - Híveš - Brašeň - Strapek - Zachar - Santoris - Kurák M. - Ubrankovič

Zostava: Tatár - Sylvester - Tóth V. - Tóth J. - Bobok - Greško - Telúch - Nosko - Snitka (C) - Sudimak - Laurinc

Striedali: Oboňa, Kazachek, Zholdasbay, Gallo

Tréner: Tóth Dušan

Góly: 51. Kurák - 70. a 80. Snitka, 87. Greško

Diváci: 150

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): Domáci nastúpili v oklieštenej zostave a mali za sebou aj stredajšiu dohrávku. Na základe toho aj ich taktika bola čisto defenzívna. V 1. polčase sme opäť mali vysoké držanie lopty. A hralo sa na polovici domácich. V našej prvopolčasovej hre chýbala väčšia aktivita hráčov v KV. Naši krídelní hráči sa vôbec nepresadili cez krajných obrancov domácich. Do šatní sa išlo za stavu 0:0. Druhý polčas sa začal rovnako ako skončil prvý. Zlom nastal v 51. minúte. Domáci sa ujali vedenia, z priameho kopu trafil Kurák (1:0). To ako by nás prebralo a bolo to úplne iné mužstvo. Po prestriedaní a preskupení hráčov sme zatlačili domácich do vlastného pokutového územia. V priebehu 7 minút sa nám podarilo otočiť zápas dvoma gólmi Snitku. Na konečných 3:1 upravil Greško. Domáci nevedeli zniesť prehru a až likvidačnými zákrokmi atakovali našich hráčov. Musíme zlepšiť hru v KV a viac sa presadzovať v súbojoch jeden na jedného.