Zostava: Tatár - Vrana - Tóth V. - Oboňa - Bobok - Greško - Telúch - Nosko - Snitka (C) - Sudimak - Laurinc

Striedali: Kazachek, Považanec, Zholdasbay

Zostava: Varga - Trizna (C) - Bálint - Juhász - Tóth - Mičuda - Dudek - Molnár - Šťavina - Genský - Balog

Tréner: Tóth Csaba

Gól: 34. Tóth V.

Diváci: 60

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): Presne sme vedeli, že súper nepríde hrať s nami otvorený futbal. Už od začiatku bol stiahnutý na vlastnej polovici ihriska a bránil v dvoch blokoch. Osobne dostupoval k našim hráčom. Počas celého zápasu sme mali držanie lopty minimálne 80 %. Zlyhávali sme v predfinálnej a finálnej fáze, chýbalo nám trochu šťastia v koncovke. V 34. minúte prvého polčasu po peknej prihrávke od Greška otvoril skóre Viktor Tóth (1:0). Bol to zároveň víťazný gól. Stále sme dobíjali bránu súpera, ale polčasový výsledok sa nezmenil. Druhý polčas sme prestriedali a snažili sme sa ešte viac zrýchliť naše kombinácie, aby sme pridali ďalšie góly. Mali sme aj šance, len škoda, že sme ich nevyužili. Musíme popracovať na útočnej fáze proti prehustenej obrane, musíme byť trpezliví a lepšie zvládať HS. Dôležité bolo, že sme zvíťazili a pripísali si ďalšie 3 body do tabuľky. Postava zápasu: Viktor Tóth