Zostava: Rabota - Vronský - Kouřil - Pálka - Krčmárik - Krnáč - Sýkora - Bobor (C) - Hraško - Vreštiak - Jamnický

Zostava: Tatár - Nosko (C) - Považanec - Sudimak - Sylvester - Bobok - Snitka - Tóth - Greško - Telúch - Vrana

Striedali: Oboňa, Kazachek, Zholdasbay, Gallo

Tréner: Tóth Dušan

Góly: 63. Greško

Diváci: 150

Ohlasy trénerov

Hodnotenie zápasu asistentom trénera MFK (Kováč Ján): Taktický zámer zo začiatku zápasu nám vyšiel. Nechali sme priestor pre súpera a čakali sme, ako bude reagovať na našu taktiku. Prehusťovali sme SZ a snažili sme sa o rýchle útoky. Postupom času sme hru preberali pod kontrolu, boli sme viac na lopte a snažili sa o kombinačný futbal. V 1. polčase sme mali 2-3 vyložené šance, len škoda, že sme ich nedotiahli ku gólu. A jednoznačne mal byť odpískaný pokutový kop za faul na Noska od brankára domácich. Domáci hrozili strelami spoza pokutového územia a po štandardných situáciách. Cez prestávku sme si povedali, čo sa musí zmeniť v našej hre, aby sme boli úspešní. Podarilo sa nám streliť gól Greškom a škoda šancí, ktoré sme nevyužili, lebo zápas by sa už len dohrával. Súper opäť hrozil po štandardných situáciách a centrovaných loptách hlavne z ich ľavej strany. Zápas sme úspešne zvládli a pripísali si nesmierne dôležité 3 body do tabuľky.