7. kolo II. ligy: MFK Zvolen 2:1 FC Lokomotíva Košice (1:1)

Karty: 51. Balko, 90. Sudimak, 90. Pellet – 26. Šuľák, 67. Pavúk, 90. Cicman, 90. Šuľák (2. ŽK), 90. Pavúk (2. ŽK)

Počet divákov: 355

Rozhodcovia: Trenčanský – Čajky, Smolíková

MFK Zvolen: Jenčo – Safianyk, Tóth, Staško (46. Balko), Kotora, Čertík, Sukisa (89. Sudimak), Kamendy (C) (80. Pellet), Bajza, Čery, Popović

FC Lokomotíva Košice: Bréda – Gáll (78. Slinčák), Šuľák, Hloušek (C), Karaš, Cicman, Pavúk, Cmarko, Kamenec, Harvila, Jano (86. Horváth)

Od začiatku zápasu sa hral kvalitný futbal, ktorému však chýbalo gólové korenie. To prišlo v 36. minúte zásluhou Sukisu, ktorý vyhral dôležitý súboj so Šúľákom a sám pred gólmanom poslal svoj projektil k ľavej žrdi a otvoril skóre stretnutia.

Schladenia sa Zvolenčania dočkali tesne pred odchodom do šatní. Vytúženého presného zásahu sa dočkala Lokomotíva v 45. minúte, keď si Karaš ukážkovo nabehol pred malé vápno a upravil stav zápasu na 1:1.

V druhom dejstve držali Košičania loptu častejšie, ale nedostávali sa do vyložených príležitostí. Zvolen sa spoliehal na protiútoky. Najaktívnejším hráčom tejto časti hry bol Sukisa, ktorý viedol množstvo ofenzívnych výpadov. V 66. minúte prešprintoval dvoch protihráčov, ocitol sa tesne pred Brédom, no už nedokázal zakončiť.

Futbalista konžského pôvodu mal prsty aj v ďalšom góle. Prebiehala 74. minúta a po sklepnutí od Sukisu sa do lopty oprel Balko a napriek sklzu ju dokázal usmerniť medzi tri žrde. K blížiacemu sa záverečnému hvizdu narastala nervozita a hlavný arbiter odmenil obe kabíny kartovými napomenutiami.